Czym jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny, trwały biotatuaż to to samo… Jednak to nie tatuaż! Różni ten zabieg od tatuażu to, że pigment (barwnik) wprowadzany jest za pomocą cieniutkiej igły (cieńszej niż do akupunktury) w wewnętrzne warstwy naskórka. Nie dochodzimy do skóry właściwej, dlatego barwnik pozostaje w skórze od 1 do 3 lat. Pracujemy lekko, pod kątem 45 stopni (nie kłujemy igłą podczas zabiegu).

Wiele zmieniło się odkąd makijaż permanentny zagościł w salonach makijażu. Pigmentuje od 2002 roku – zmieniły się igły, sprzęt, barwniki oraz metody, metoda i styl pracy linergistek. Pojawiły się nowe lekkie delikatne propozycje, które dają bardzo naturalny look. Barwniki nie zawierają metali ciężkich: żelaza, ołowiu, tytanu, węgla, ale za to nie są takie trwałe jak kiedyś.

W zamian za młodzieńczy wygląd makijaży, wracamy po około 1,5 roku na korekty. Bez obaw o skutki uboczne barwnika w skórze.

Przed zabiegiem: wywiad, kształt, oczekiwania Klientki
Znieczulenia: substancje czynne: lidokaina, nowokaina, terrakaina i inne. Mamy najlepsze znieczulenia, jakie są na rynku – pełny wachlarz znieczuleń.
Pierwsze dni: pielęgnacja i higiena w domu
Korekta: ustalana indywidualnie, konieczna I w cenie zabiegu
Nosicielki wirusa Herpes – profilaktyka Heviran 200mg
Pospolita opryszczka aktywna (Herpres simplex virus) 3x800mg 3 dni przed oraz 3 dni po zabiegu!
Przeciwskazania: ciąża, łuszczyca, cukrzyca, sterydy, metale w organizmie, infekcje oczu (nużeniec)

Kilkaset udanych zabiegów mikropigmentacji. Tegoroczna finalistka Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym.

Zapraszam na bezpłatne konsultacje.